مقالات

لیست قیمت ابزار آلات کناف

لیست قیمت ابزار آلات کناف

تعیین قیمت ابزار آلات کناف بر اساس نوع ابزار، کیفیت، طراحی و اجرا صورت می گیرد. بنابراین چه خوب است سبک های مختلف از ابزار آلات کناف را بشناسید و در مورد قیمت این محصولات اطلاعات خوبی داشته باشید.

لیست قیمت ابزار آلات کناف

قیمت ابزار آلات کناف برای برش پانل

کاتر کناف از پرکاربردترین ابزارهایی است که برای برش پانل ها استفاده می شود. کاترها ابعاد متنوعی دارند برخی دارای دکمه بازشو هستند و برخی به صورت دستی باز و بسته می شوند.

کاتر ها دارای بدنه فلزی مقاومی هستند و از سوی دیگر تیغه غیر قابل انعطافی دارند. بررسی ها اینطور نشان می دهد که طراحی کاترها بر اساس نوع تیغه ای که دارند مشخص می شود یعنی برخی از آنها تیغه های قوی دارند که روی قیمت نهایی محصول اثر می گذارد.

در بررسی قیمت ابزار آلات کناف، مورد بعدی که برای برش استفاده می شود اره چاقویی است. این ابزار نیز برای برش پانل ها به شکل نواری و سری کاری در نظر گرفته می شود و سرعت اجرای بالایی برای آن وجود دارد. اره های چاقویی سه سبک مهم دارند و یکی از سبک ها تیغه های قوی تری دارد و قیمت بالاتری را پوشش می دهد.

مورد بعدی برش قرقره ای پانل است که برای برش های نواری با سرعت بالا استفاده می شود قیمت این ابزار به نسبت ابزارهای دیگر برشکاری گرانتر است چون از قرقره های مخصوصی برای آن استفاده شده است که باعث می شود طراحی کاربردی تری داشته باشد.

اره های دسته پلاستیکی گزینه خوبی برای برش پنل هستند و کارایی آسانی دارند این اره ها دسته های بزرگی دارند که کار را آسانتر می کنند.

گاه نیاز به ابزاری است که علاوه بر بریدن پانل سبب سوراخ کردن آن نیز می شود. سوهان گرد در این دسته بندی قرار گرفته است و به طور کلی رویکرد اجرایی مخصوصی دارد.

لیست قیمت ابزار آلات کناف

 

 

قیمت ابزار آلات کناف مخصوص درزگیری

قیمت ابزار آلات کناف در زمینه برش کاری معمولاً متوسط است و در برخی از سبک ها که کیفیت بالایی دیده می شود، قیمت ها بالاتر خواهند بود.

در خصوص درزگیری معمولاً یک سری ابزارهای مخصوص استفاده می شود که مهمترین آنها گان درزگیری است. گان ها وسیله ای حرفه ای برای تزریق چسب PU برای دیوارهای آکواپنل هستند و تنوع قیمت برای گان ها بسیار دیده می شود به طوری که برخی از گان ها به واسطه کیفیت بی نظیری که دارند گرانتر از موارد مشابه قیمت گذاری می شوند.

مورد بعدی مربوط به کاردک های مخصوص درزگیری است، کاردک اول برای زاویه خارجی استفاده می شود و در کنج های خارجی کاربرد دارد، کاردک بتونه برای سطوح پنل استفاده می شود و در زمینه بتونه کاری و درزگیری گزینه بسیار خوبی است. این کاردک ها به طور کلی بر اساس سبک اجرایی که دارند دسته بندی می شوند و ساختار مشخصی خواهند داشت.

قیمت ابزار آلات کناف در زمینه درزگیری شامل دو سبک مطرح است که یک سبک قیمت نسبتاً ارزان تری دارد.

 

قیمت ابزار آلات کناف مخصوص بتونه کاری

برای بتونه کاری یک سری ابزارهای مخصوص وجود دارد که بسته به سطح نیاز شما خریداری می شود. اینطور که مشخص است لیسه های 30 سانتی متری مخصوص سطوح پنل هستند که قیمت مناسبی دارند و اگر به دنبال ارزان ترین قیمت ابزار آلات کناف باشید، این ابزار گزینه خوبی است.

از سوی دیگر می توانید از ماله نازک کاری استفاده کنید. این ماله ها وسیله ای بسیار عالی برای پرداخت سطوح ناصاف هستند و به طور کلی دسته بندی خوبی را شامل می شوند چنین ماله هایی از نظر سبک اجرایی به صورت کاربردی بررسی شده است.

در صورتی که نیاز به ابزاری داشته باشید که برای برداشتن ملات های مختلف از ظرف استفاده شود باید از کمچه های 10 میلیمتری استفاده کنید. این ابزار به طور کلی دسته بندی خاص خود را دارد در برخی شرایط موقعیت اجرایی آن متفاوت است و در برخی دیگر از طرح جدیدی استفاده شده که روی قیمت تاثیر می گذارد.

 

جدیدترین قیمت ابزار آلات کناف

یکی از ابزارهای مهم که برای کناف استفاده می شود سمباده دستی دسته بلند است. این ابزار برای از بین بردن پرزهای اضافه استفاده می شود به طور کلی این سمباده ها در مقطع جوش استفاده می شوند و برای سطوح درزگیری گزینه خوبی هستند. قیمت سمباده ها نسبتاً ارزانتر است و شاخص گذاری های مخصوصی دارد.

تراز 50 سانتی متری آهن ربا دارد محصول کاملاً بی نظیر برای تراز کردن سطوح است که از شاخص حباب کمک می کند تا سطح تراز را به خوبی اجرا نماید.

همینطور می توانید از جک بالابر پانل سقفی استفاده کنید که برای قرارگیری موقت پنل روی زیرسازی دیواری است و جهت عملیات پیچ زنی استفاده می شود. قیمت ابزار آلات کناف به طور کلی بر اساس موقعیت اجرایی که دارد در نظر گرفته می شود یعنی جک ها به نسبت سایر محصولات کمی گرانتر هستند.

غلتک های سوزنی از دیگر ابزار آلاتی هستند که برای کارهای دکوراتیو استفاده می شوند و شامل قوس های مخصوصی برای پنل خواهند بود این غلتک ها در سه سایز عرضه می شوند و سایز اصلی آنها به طور کلی بر اساس موقعیت پروژه سنجیده می شود.

در بررسی قیمت ابزار آلات کناف، به رنده پانل برخورد کردیم. این رنده ها برای صاف کردن لبه های برش خورده استفاده می شوند و خوشبختانه در سبک و اجرای خاصی هستند.

رنده جیبی پانل محصولی برای صاف کردن لبه های برش خورده پنل است و این رنده ها از نظر سبک اجرایی ساختار مخصوصی دارند و به شکل دو بخشی ارزیابی شده اند.

لیسه 50 سانتی متر و 20 سانتی متری طراحی شده است این لیسه ها برای بتونه کاری سطح پنل استفاده می شود.

 

لیست قیمت ابزار آلات کناف

قیمت ابزار آلات کناف به صورت آنلاین

شما می توانید از قیمت ابزار آلات کناف به صورت آنلاین اطلاعات کافی کسب نمایید. دقت کنید که قیمتی که برای این ابزارآلات در نظر گرفته می شود بر اساس کیفیت و سبک اجرا و دسته بندی که دارد خواهد بود.

مقاطع فولادی سبک برای زیرسازی کناف استفاده می شود این مقاطع معمولاً در ابعاد متنوعی عرضه می شوند که روی قیمت آنها نیز تاثیر می گذارد.

برای بررسی قیمت ابزار آلات کناف می توانید از کارشناسان فروش ما بخواهید شما را راهنمایی نمایند. قیمتی که از سوی کارشناسان فروش اعلام می شود بر اساس سبک اجرایی متفاوت است پس بهتر است در ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب کنید و سپس به بررسی قیمت آن بپردازید.

در لیست قیمت ابزارآلات کناف می توانید هر مدل را بر اساس رتبه و نمره و ساختاری که دارد بسنجید البته که برخی از سبک ها دارای دو دسته بندی مخصوص هستند و هر دسته بندی بر اساس موقعیت آنها سنجیده می شود. قیمت ابزارآلات کناف با برند خارجی گرانتر است.

 

لیست قیمت ابزار آلات کناف

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مهندسین سایت بنیان ابزار در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − 3 =